سبوس چیست و چه مزیت هایی دارد ؟

رژیم تخصصی سبوس
رژیم آنلاین سبوس ، رژیمی براساس نیازها و شرایط شماست که توسط تیمی از متخصصان و کارشناسان حوزه علم تغذیه و رژیم درمانی تنظیم می شود؛ رژیمی کاملاً تخصصی و متناسب با شرایط فعلی شما.

مزیت های رژیم سبوس
رژیم آنلاین سبوس، این امکان را برای شما فراهم می کندکه با صرف حداقل هزینه و زمان ، در منزل ، رژیم منحصر خود را با متناسب با شرایط فعلی خود ( وزن ، قد ، سن ، میزان تحرک ، بیماری ها ، مصرف دارو و… ) دریافت کرده و علاوه بر این به صورت ۲۴ ساعته به مشاور خود دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن رژیم سبوس ، با بهره گیری از تازه ترین یافته های علم تغذیه و آخرین متدهای روز دنیا در رژیم درمانی و تحت نظر کارشناسان این حوزه طراحی شده است.
طراحی و تنظیم تخصصی رژیم ها و امکان ثبت وعده های غذایی برای تعیین میزان مناسب مصرف شما براساس ترجیحات و علایق غذایی خودتان در کنار توصیه ها و محدودیت های موردنیاز یکی دیگر از وجوه تمایز اپلیکیشن سبوس از دیگر برنامه های ارائه دهنده رژیم آنلاین و یا کالری شمار موجود در بازار است.

 

علاوه بر ثبت وعده های غذایی در پنل در صورت تخطی از رژیم، امکان ثبت وعده های اضافی نیز وجود دارد. از طرف دیگر، وعده جایزه نیز به عنوان عامل انگیزشی دیگری در کنار رژیم شماست که در صورت رعایت کامل رژیم ، هرچند روز یک بار امکان استفاده از آن برای کاربر فراهم می شود.